Webinar Afbouw van slaapmedicatie
Terug naar overzichtDatum
Omschrijving
Vanaf 1 februari 2023 voorziet het RIZIV - in het kader van een pilootproject van APB - een terugbetaling voor de geleidelijke afbouw van slaapmedicatie via magistrale bereidingen. Op die manier kan je als apotheker mensen bijstaan om het gebruik van slaapmiddelen terug te dringen. Dat is broodnodig, want elke dag worden er meer dan één miljoen slaapmiddelen gebruikt in ons land.
Op dinsdag 7 februari kan je deelnemen aan een gratis webinar waarin de afbouw van benzodiazepines zal worden toegelicht. Komt onder meer aan bod: inclusiecriteria, kostprijs, verloop, afbouwprogramma's, verantwoordelijkheden van alle betrokken personen... Ook het MFO-pakket en de samenwerking met de lokale huisartsen zal worden besproken. Na de sessie is er de mogelijkheid om vragen te stellen via chat.
Praktisch
Wanneer? Dinsdag 7 februari 2023
Waar? Online
Hoelaat? Start om 20u met een voorzien einde om 21u30
Prijs? Gratis voor KLAV-leden en klanten van onze tarificatiedienst
Geïnteresseerd? Schrijf je dan in via onderstaand formulier. Dat kan tot en met maandag 6 februari 12u.
Wees er snel bij want de plaatsen zijn beperkt. Daarom willen we alle ingeschrevenen vragen om ook effectief deel te nemen. Maandag zullen wij alle deelnemers per mail een deelnamelink bezorgen.